vv1Jsme úspěšná a dynamicky se rozvíjející společnost, která působí na českém trhu od roku 2002. Poskytujeme špičkové služby v oblasti autodopravy nejen v České republice, ale také po celé Evropě. V současné době jsme nově rozšířili své profesionální služby také do regionu Plzeň. Plzeňský kraj leží na jihozápadě Čech a to konkrétně na jihu Západočeského kraje a sousedí s Německem. Tímto krajem prochází jedna z velmi důležitých dálnic a tou je dálnice D5, která vede z hlavního města Prahy do Plzně a dále do Bavorska. Plzeňský kraj je velmi atraktivní lokalita pro bydlení a v posledních 11 ti letech přibývá v tomto kraji obyvatel v průměru o cca 2 500 osob ročně.

Naše společnost Martin Svobodova Autodoprava se sídlem v Praze 9 nabízí své služby zahrnující nákladní autodopravu nejen soukromým osobám, ale také menším firmám nebo velkým společnostem. V regionu Plzeň působí celá řada významných českých společností z nejrůznějších odvětví průmyslu. Díky společné hranici Plzeňského kraje s Německou spolkovou zemí Bavorsko mohou naše vysoce kvalitní služby využít firmy, které potřebují přepravit náklad na území Německa nebo naopak náklad u našich západních sousedů vyzvednout a dopravit do České republiky.

Stěhování

DSC_1130Mezi hlavní činnosti naší společnosti patří stěhování větších břemen, ale také přeprava menších nákladů např. nábytku, kuchyní apod. Tým profesionálních a proškolených zaměstnanců provádí odbornou demontáž a následnou montáž nábytku na místě určení. V rámci služeb spojených se stěhováním standardně nabízíme možnost vyklízení sklepů a vyklízení bytů. Stěhujeme domácnosti, firmy i skladové nebo výrobní prostory.

Bydlíte v Plzeňském kraji nebo v tomto regionu sídlí vaše společnost a plánujete stěhování?

Stěhování je velmi náročný proces, který musí být pečlivě naplánován a zorganizován. Není nic jednoduššího, než využít služeb profesionálů. Kontaktujte nás ještě dnes https://autodopravasvoboda.cz/kontakty/. Jsme odborníci na slovo vzatí a nabízíme vám komplexní stěhovací služby zahrnující vyklízení prostor, dokonalé balení nábytku a vybavení tak, aby se zabránilo poškození nebo rozbití, dopravu na místo určení, vybalení, montáž a odvoz odpadu na sběrný dvůr. Naše špičkové služby nabízíme i o víkendech a svátcích.

Nelamte si hlavu s stěhováním a nechte své starosti na nás. Jsme tady pro vás od začátku až do konce.

Jsme spolehlivý, flexibilní a dodržujeme sjednané termíny. Naší předností je rychlé jednání.

Jsme zárukou kvality! Pro své zákazníky děláme jen to nejlepší!