IMG_2003

Stěhujete se a potřebujete si najmout odborníky na montáž nábytku? Sháníte profesionály ve svém oboru, kteří smontují váš nábytek rychle a levně? Vyberte si naši společnost. Zaměstnáváme pouze proškolené pracovníky s dlouholetou praxí, kteří jsou spolehliví a dodržují sjednané termíny. Nabízíme vám profesionální služby spojené s montáží nábytku.

Na základě dohody si u nás můžete objednat montáž nábytku o víkendech a svátcích. Náš profesionální tým poskytuje také poradenské a konzultační služby.

Vyberte si z naší rozšířené nabídky např. stěhování těžkých břemen, další stěhovací služby a vyklízení bytů a sklepů.

Specializujeme se na montáž nábytku do nových interiérů a stěhované interiéry. V současné době se zaměřujeme na hlavní město Prahu a Prahu 9.

Nové interiéry

Zařizujete si nový dům, byt nebo kancelář? Jste z Prahy a okolí? Chcete své starosti přenechat specializované firmě, která zrealizuje vše za vás? Nabízíme komplexní služby spojené s montáží nábytku do vašeho nového interiéru. Nábytek naložíme u prodejce, dovezeme a montujeme na místě určení dle dohody s klientem. Provádíme montáž nábytku pro firmy i soukromé osoby k jejich 100% spokojenosti. Jsme schopni zrealizovat i velké a nestandardní zakázky.

Stěhované interiéry

Potřebujete přestěhovat váš nábytek do nového domu, bytu nebo kanceláře? Bydlíte v Praze a okolí? Využijte služeb specialistů. Nabízíme komplexní služby spojené se stěhováním interiérů. Na základě dohody s klientem nábytek nafotíme, rozebereme, přestěhujeme a na místě určení složíme zpět do původního stavu. Pro nás není nic nemožné. Vše zařídíme k vaší plné spokojenosti. Nemusíte se o nic starat.

Objednejte si montáž nábytku u společnosti Martin Svoboda Autodoprava!