NOVÁ POSILA TÝMU

Společnost Martin Svoboda Autodoprava nabízí služby spojené s nákladní autodopravou, osobní autodopravou a se stěhováním těžkých břemen.

Novou posilou v týmu, která nám pomůže zvládnout zakázky ještě lépe, je nákladní automobil Renault Mascott 52AFA. Tento vůz nám, ale i Vám usnadní spostu práce a jeho služby můžete využít následovně:

  • odvoz nepotřebného materiálu při stěhování nebo vyklízení

Pokud máte starosti s tím, co a jak odvézt ze starých chalup, půdních prostor, skladových prostor či sklepů nebo jiných prostor k vyklízení, obraťte se na nás! S našim novým pomocníkem to vše zvládneme hravěji a snáz!

  • odvoz suti

Stavíte nebo rekonstruujete a máte na stavbě přebytečnou suť v podobě rozbitých cihel, betonu, obkladů či jiných nepotřebných stavebních materiálů? Rádi vám pomůžeme s ekologickou likvidací veškerého odpadu, který vám vznikl. Nemusíte si již lámat hlavu nad tím, co se sutí nebo přebytečným stavebním materiálem.

  • vozidlo má nosnost do 3,5 t
  • velkou výhodou vozidla je, že může do centra města oproti ostatním větším nákladním vozům, které tam nesmějí. Je zde snadnější přístup v úzkých ulicích a tím i snadnější manipulace.
  • vozidlo je vybaveno sklopným valníkem, který má nízkou svoji hmotnost a má řadu technických a provozních výhod. Valník lze podle potřeby také opatřit plachtou.

Na internetu nás naleznete po zadání klíčových slov stěhování Praha 9, autodoprava Praha 9, nákladní autodoprava Praha 9 nebo stěhování těžkých břemen Praha.