IMG_2844Naše společnost Martin Svoboda Autodoprava poskytuje profesionální služby spojené s autodopravou a stěhováním po celé České republice, ale také v zahraničí.

Mezi naše spokojené klienty patří např. přední pražská divadla, jako jsou divadlo Rokoko, Kalich, Palace, divadlo pod Palmovkou aj.

Kvalitní služby spojené s přepravou zavazadel provádíme po celé České republice, ale také po celé Evropě pro společnosti PCD, Interbus a Buscentrum.

Mezi naše další významné klienty, kterým poskytujeme služby spojené se stěhováním a dovozem materiálu, patří interiérová firma ČEIS, která se zabývá rekonstrukcemi restaurací na území Prahy i mimo něj, jako např. Potrefená Husa, KFC, restaurace Parlament, Pizzerie Grosseto a jiné.

Mimo jiné jsme také dováželi zboží do nově otevíraných provozoven společnosti KM pizza.

Pro firmu, která dováží do ČR zmrzlinové stroje zn. Carpigiany a provádí také jejich servis v provozovnách KFC a IKEA, zajišťujeme jejich přepravu po celé ČR.

Skoro denně převážíme dlažby a obklady italských výrobců pro firmu Achtilles, která je dodává na český trh. Spolupracujeme i s dalšími interiérovými firmami např. Creativa, Nobis, které dováží nábytek z Itálie. Dovezený nábytek dle přání zákazníka i odstěhujeme.

Dále poskytujeme služby spojené s autodopravou pro význačné společnosti jako je cateringová firma Vyšehrad 2000, VODAFONE nebo MCI.

V roce 2013 naše společnost spolupracovala s japonskými filmaři, kteří v České republice natáčeli české památky pro zahraniční klienty. Naše společnost přepravovala natáčecí materiál. Naše jednání a služby byly velmi profesionální.

Díky našim dlouholetým a bohatým zkušenostem nabízíme svým zákazníkům také poradenskou a konzultační činnost. Vždy se snažíme vyjít vstříc přáním a potřebám našeho klienta. Náš tým profesionálních zaměstnanců vám nabídne řešení vašeho požadavku přímo „na míru“.

Jsme rychlí, levní a spolehliví!

Patříme k těm nejlepším ve svém oboru!

Zařaďte se i vy mezi naše spokojené zákazníky