a89_15_3Hledáte spolehlivou přepravní společnost? Stěhujete se a chcete využít služeb profesionálů? Potřebujete kompletně přestěhovat dům, byt nebo kancelář? Naše společnost Martin Svoboda Autodoprava nabízí svým zákazníkům odborné služby spojené se stěhováním.

Stěhování není záležitost, kterou můžete plánovat ze dne na den. Naplánujte vše s časovým předstihem. Doporučujeme kontaktovat naši stěhovací firmu alespoň měsíc dopředu. Pokud nám zavoláte včas, zaručíme vám termín, který vám bude vyhovovat. Sjednejte si s námi osobní schůzku. Přijedeme se k vám podívat a naplánujeme vše společně. Máme zkušenosti a víme, kolik přepravek a obalového materiálu budete potřebovat. Nespoléhejte se sami na sebe. Stěhování není maličkost. Svěřte se do rukou profesionálů.

Specializujeme se na stěhování nábytkustěhování pianstěhování těžkých strojůstěhování trezorů nebo stěhování kopírek. Ke všem sjednaným zakázkám přistupujeme individuálně. Pokud si nevíte se stěhováním rady, tak se obraťte na odborníky a my vám ochotně poradíme. Jsme připraveni přestěhovat i speciální nebo nestandardní náklad.

Vyjdeme vám vstříc a po dohodě také nabízíme možnost poskytování víkendových služeb.

Při výběru stěhovací firmy si nikdy nezapomeňte zjistit, zda je pojištěna pro případ škody, která může při stěhování vzniknout. Naše společnost je pojištěna pro manipulaci s nákladem do výše 500 000,- Kč. Zaměstnáváme profesionály, kteří jsou pravidelně proškolováni a ručí za bezpečné zacházení s nábytkem a dalšími věcmi.

Využijte rozšířenou nabídku našich odborných služeb. Objednejte si u nás stěhování těžkých břemen, další stěhovací služby, montáž nábytkuvyklízení bytů a sklepů.

Naši společnost naleznete na internetu například po zadání klíčových slov stěhování Praha, stěhování Praha 9, stěhování těžkých břemen nebo stěhování těžkých břemen Praha.

Pokud máte o naše služby zájem, stačí vyplnit poptávkový formulář (prolinkovat se záložkou Poptávka) nebo nás můžete kontaktovat telefonicky. (prolinkovat se záložkou Konakt) Zašlete nám nezávaznou poptávku a my vám vypracujeme nabídku a předběžnou cenovou kalkulaci. Vyjdeme vám vstříc a přestěhujeme vás podle vašich představ. Pro naše zákazníky děláme maximum.

Mezi naši další hlavní činnost patří služby spojené s autodopravou. Specializujeme se na nákladní autodopravu, osobní autodopravu a vytěžování.

Stěhujeme rychle a levně!

Patříme k těm nejlepším ve svém oboru! Nechte své starosti se stěhováním na nás!

Martina Svoboda Autodoprava vás přestěhuje raz dva!