Poskytujeme profesionální služby spojené s autodopravou a stěhováním v Praze

IMG_0389Jsme úspěšná česká přepravní společnost, která se řadí ke špičkám ve svém oboru.  Zabýváme se autodopravou a stěhováním již od roku 2002. Neustále se rozvíjíme a zdokonalujeme naše služby. Klademe důraz na spolehlivost a flexibilitu. Nabízíme dlouholeté zkušenosti a profesionální jednání. Naši zaměstnanci absolvují pravidelná školení řidičů. Součástí poskytovaných služeb je také poradenství a konzultační činnost. Ke všem klientům přistupujeme individuálně a plníme domluvené zakázky k jejich absolutní spokojenosti. Vždy najdeme optimální řešení.  Mezi naše zákazníky patří velké i menší firmy, ale také soukromé osoby. Přidejte se k nim i vy.

Spolehněte se na nás a staňte se jedním z našich spokojených zákazníků. Garantujeme vám ty nejkvalitnější služby za bezkonkurenční ceny. Po vzájemné dohodě také nabízíme možnost poskytování víkendových služeb.

Působíme po celé ČR. Specializujeme se na Prahu a okolí. Vždy se budeme snažit vám vyjít vstříc. S námi se určitě domluvíte. Dodržujeme sjednané termíny a ceny. Přepravíme vše od malé zásilky až po těžká břemena.

Patříme k těm nejlepším a svým zákazníkům ručíme za kvalitně poskytnuté služby v co nejkratších možných termínech. Naše společnost je pojištěna pro manipulaci s nákladem do výše 500 000,- Kč. Vlastníme rozsáhlý a moderní vozový park.

Na internetu nás naleznete po zadání klíčových slov stěhování Praha 9, autodoprava Praha 9, nákladní autodoprava Praha 9 nebo stěhování těžkých břemen Praha.
Dále nabízíme stěhování těžkých břemenstěhování nábytku, stěhování pian, stěhování těžkých strojů, stěhování trezorů, stěhování kopírek, montáže nábytkuvyklízení bytů, vyklízení sklepů a vytěžování.

Objednejte si naše služby ještě dnes. Zavolejte nám nebo vyplňte náš poptávkový formulářSnažíme se co nejkvalitněji plnit přání a potřeby našich klientů. Zašlete nám svoji poptávku a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku společně s předběžnou cenovou kalkulací.

Pro nás není nic nemožné.

Nechte své starosti se stěhováním a autodopravou na nás.

Společnost Martin Svoboda Autodoprava – specialista na autodopravu!